دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها32
تعداد مقالات262
تعداد مشاهده مقاله250,600
تعداد دریافت فایل اصل مقاله163,725
Dehgardi, N.. (1395). The minus k-domination numbers in graphs. , 1(1), 15-28. doi: 10.22049/cco.2016.13534
N. Dehgardi. "The minus k-domination numbers in graphs". , 1, 1, 1395, 15-28. doi: 10.22049/cco.2016.13534
Dehgardi, N.. (1395). 'The minus k-domination numbers in graphs', , 1(1), pp. 15-28. doi: 10.22049/cco.2016.13534
Dehgardi, N.. The minus k-domination numbers in graphs. , 1395; 1(1): 15-28. doi: 10.22049/cco.2016.13534


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.