دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها32
تعداد مقالات262
تعداد مشاهده مقاله250,605
تعداد دریافت فایل اصل مقاله163,727
Alilou, Abbas, Amjadi, Jafar. (1395). The sum-annihilating essential ideal graph of a commutative ring. , 1(2), 117-135. doi: 10.22049/cco.2016.13555
Abbas Alilou; Jafar Amjadi. "The sum-annihilating essential ideal graph of a commutative ring". , 1, 2, 1395, 117-135. doi: 10.22049/cco.2016.13555
Alilou, Abbas, Amjadi, Jafar. (1395). 'The sum-annihilating essential ideal graph of a commutative ring', , 1(2), pp. 117-135. doi: 10.22049/cco.2016.13555
Alilou, Abbas, Amjadi, Jafar. The sum-annihilating essential ideal graph of a commutative ring. , 1395; 1(2): 117-135. doi: 10.22049/cco.2016.13555


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.