دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها31
تعداد مقالات244
تعداد مشاهده مقاله232,099
تعداد دریافت فایل اصل مقاله151,263
Abdollahzadeh Ahangar, H., Mirmehdipour, S.R.. (1395). Bounds on the restrained Roman domination number of a graph. , 1(1), 75-82. doi: 10.22049/cco.2016.13556
H. Abdollahzadeh Ahangar; S.R. Mirmehdipour. "Bounds on the restrained Roman domination number of a graph". , 1, 1, 1395, 75-82. doi: 10.22049/cco.2016.13556
Abdollahzadeh Ahangar, H., Mirmehdipour, S.R.. (1395). 'Bounds on the restrained Roman domination number of a graph', , 1(1), pp. 75-82. doi: 10.22049/cco.2016.13556
Abdollahzadeh Ahangar, H., Mirmehdipour, S.R.. Bounds on the restrained Roman domination number of a graph. , 1395; 1(1): 75-82. doi: 10.22049/cco.2016.13556


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.