دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها29
تعداد مقالات236
تعداد مشاهده مقاله214,572
تعداد دریافت فایل اصل مقاله140,829
Mahmoodi, Akram. (1396). On the signed Roman edge k-domination in graphs. , 2(1), 57-64. doi: 10.22049/cco.2017.25962.1061
Akram Mahmoodi. "On the signed Roman edge k-domination in graphs". , 2, 1, 1396, 57-64. doi: 10.22049/cco.2017.25962.1061
Mahmoodi, Akram. (1396). 'On the signed Roman edge k-domination in graphs', , 2(1), pp. 57-64. doi: 10.22049/cco.2017.25962.1061
Mahmoodi, Akram. On the signed Roman edge k-domination in graphs. , 1396; 2(1): 57-64. doi: 10.22049/cco.2017.25962.1061


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.