دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها44
تعداد مقالات296
تعداد مشاهده مقاله341,029
تعداد دریافت فایل اصل مقاله227,560
Abdollahzadeh Ahangar, Hossein, Amjadi, Jafar, Jafari Rad, Nader, D. Samodivkin, Vladimir. (1397). Total $k$-Rainbow domination numbers in graphs. , 3(1), 37-50. doi: 10.22049/cco.2018.25719.1021
Hossein Abdollahzadeh Ahangar; Jafar Amjadi; Nader Jafari Rad; Vladimir D. Samodivkin. "Total $k$-Rainbow domination numbers in graphs". , 3, 1, 1397, 37-50. doi: 10.22049/cco.2018.25719.1021
Abdollahzadeh Ahangar, Hossein, Amjadi, Jafar, Jafari Rad, Nader, D. Samodivkin, Vladimir. (1397). 'Total $k$-Rainbow domination numbers in graphs', , 3(1), pp. 37-50. doi: 10.22049/cco.2018.25719.1021
Abdollahzadeh Ahangar, Hossein, Amjadi, Jafar, Jafari Rad, Nader, D. Samodivkin, Vladimir. Total $k$-Rainbow domination numbers in graphs. , 1397; 3(1): 37-50. doi: 10.22049/cco.2018.25719.1021


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.