دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها113
تعداد مقالات1,289
تعداد مشاهده مقاله1,262,040
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,115,227
Volkmann, Lutz. (1397). Double Roman domination and domatic numbers of graphs. , 3(1), 71-77. doi: 10.22049/cco.2018.26125.1078
Lutz Volkmann. "Double Roman domination and domatic numbers of graphs". , 3, 1, 1397, 71-77. doi: 10.22049/cco.2018.26125.1078
Volkmann, Lutz. (1397). 'Double Roman domination and domatic numbers of graphs', , 3(1), pp. 71-77. doi: 10.22049/cco.2018.26125.1078
Volkmann, Lutz. Double Roman domination and domatic numbers of graphs. , 1397; 3(1): 71-77. doi: 10.22049/cco.2018.26125.1078


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب