دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها49
تعداد مقالات329
تعداد مشاهده مقاله385,681
تعداد دریافت فایل اصل مقاله263,233
Volkmann, Lutz. (1397). Lower bounds on the signed (total) $k$-domination number. , 3(2), 173-178. doi: 10.22049/cco.2018.26055.1071
Lutz Volkmann. "Lower bounds on the signed (total) $k$-domination number". , 3, 2, 1397, 173-178. doi: 10.22049/cco.2018.26055.1071
Volkmann, Lutz. (1397). 'Lower bounds on the signed (total) $k$-domination number', , 3(2), pp. 173-178. doi: 10.22049/cco.2018.26055.1071
Volkmann, Lutz. Lower bounds on the signed (total) $k$-domination number. , 1397; 3(2): 173-178. doi: 10.22049/cco.2018.26055.1071


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.