دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها52
تعداد مقالات348
تعداد مشاهده مقاله413,960
تعداد دریافت فایل اصل مقاله288,339
Gutman, Ivan, Shao, Zehui, Li, Zepeng, Wang, ShaohuiShaohui, We, Pu. (1397). Leap Zagreb indices of trees and unicyclic graphs. , 3(2), 179-194. doi: 10.22049/cco.2018.26285.1092
Ivan Gutman; Zehui Shao; Zepeng Li; ShaohuiShaohui Wang; Pu We. "Leap Zagreb indices of trees and unicyclic graphs". , 3, 2, 1397, 179-194. doi: 10.22049/cco.2018.26285.1092
Gutman, Ivan, Shao, Zehui, Li, Zepeng, Wang, ShaohuiShaohui, We, Pu. (1397). 'Leap Zagreb indices of trees and unicyclic graphs', , 3(2), pp. 179-194. doi: 10.22049/cco.2018.26285.1092
Gutman, Ivan, Shao, Zehui, Li, Zepeng, Wang, ShaohuiShaohui, We, Pu. Leap Zagreb indices of trees and unicyclic graphs. , 1397; 3(2): 179-194. doi: 10.22049/cco.2018.26285.1092


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.