دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها52
تعداد مقالات348
تعداد مشاهده مقاله414,019
تعداد دریافت فایل اصل مقاله288,375
Xie, Zhihong, Hao, Guoliang, Wei, Shouliu. (1398). The Roman domination and domatic numbers of a digraph. , 4(1), 47-59. doi: 10.22049/cco.2019.26356.1101
Zhihong Xie; Guoliang Hao; Shouliu Wei. "The Roman domination and domatic numbers of a digraph". , 4, 1, 1398, 47-59. doi: 10.22049/cco.2019.26356.1101
Xie, Zhihong, Hao, Guoliang, Wei, Shouliu. (1398). 'The Roman domination and domatic numbers of a digraph', , 4(1), pp. 47-59. doi: 10.22049/cco.2019.26356.1101
Xie, Zhihong, Hao, Guoliang, Wei, Shouliu. The Roman domination and domatic numbers of a digraph. , 1398; 4(1): 47-59. doi: 10.22049/cco.2019.26356.1101


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.