دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها55
تعداد مقالات379
تعداد مشاهده مقاله464,493
تعداد دریافت فایل اصل مقاله330,983
Volkmann, Lutz. (1398). The Italian domatic number of a digraph. , 4(1), 61-70. doi: 10.22049/cco.2019.26360.1102
Lutz Volkmann. "The Italian domatic number of a digraph". , 4, 1, 1398, 61-70. doi: 10.22049/cco.2019.26360.1102
Volkmann, Lutz. (1398). 'The Italian domatic number of a digraph', , 4(1), pp. 61-70. doi: 10.22049/cco.2019.26360.1102
Volkmann, Lutz. The Italian domatic number of a digraph. , 1398; 4(1): 61-70. doi: 10.22049/cco.2019.26360.1102


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.