دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها77
تعداد مقالات707
تعداد مشاهده مقاله681,776
تعداد دریافت فایل اصل مقاله493,818
Hao, Guoliang, Volkmann, Lutz, Mojdeh, Doost Ali. (1399). Total double Roman domination in graphs. , 5(1), 27-39. doi: 10.22049/cco.2019.26484.1118
Guoliang Hao; Lutz Volkmann; Doost Ali Mojdeh. "Total double Roman domination in graphs". , 5, 1, 1399, 27-39. doi: 10.22049/cco.2019.26484.1118
Hao, Guoliang, Volkmann, Lutz, Mojdeh, Doost Ali. (1399). 'Total double Roman domination in graphs', , 5(1), pp. 27-39. doi: 10.22049/cco.2019.26484.1118
Hao, Guoliang, Volkmann, Lutz, Mojdeh, Doost Ali. Total double Roman domination in graphs. , 1399; 5(1): 27-39. doi: 10.22049/cco.2019.26484.1118


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.