دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها69
تعداد مقالات555
تعداد مشاهده مقاله609,585
تعداد دریافت فایل اصل مقاله435,580
Rodriguez-Velazquez, Juan Alberto, Klein, Douglas, Yi, Eunjeong. (1399). On the super domination number of graphs. , 5(2), 83-96. doi: 10.22049/cco.2019.26587.1122
Juan Alberto Rodriguez-Velazquez; Douglas F. Klein; Eunjeong Yi. "On the super domination number of graphs". , 5, 2, 1399, 83-96. doi: 10.22049/cco.2019.26587.1122
Rodriguez-Velazquez, Juan Alberto, Klein, Douglas, Yi, Eunjeong. (1399). 'On the super domination number of graphs', , 5(2), pp. 83-96. doi: 10.22049/cco.2019.26587.1122
Rodriguez-Velazquez, Juan Alberto, Klein, Douglas, Yi, Eunjeong. On the super domination number of graphs. , 1399; 5(2): 83-96. doi: 10.22049/cco.2019.26587.1122


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.