دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها69
تعداد مقالات555
تعداد مشاهده مقاله609,433
تعداد دریافت فایل اصل مقاله435,440
Samuel, Libin, JOSEPH, MAYAMMA. (1399). New results on upper domatic number of graphs. , 5(2), 125-137. doi: 10.22049/cco.2019.26719.1136
Libin Samuel; MAYAMMA JOSEPH. "New results on upper domatic number of graphs". , 5, 2, 1399, 125-137. doi: 10.22049/cco.2019.26719.1136
Samuel, Libin, JOSEPH, MAYAMMA. (1399). 'New results on upper domatic number of graphs', , 5(2), pp. 125-137. doi: 10.22049/cco.2019.26719.1136
Samuel, Libin, JOSEPH, MAYAMMA. New results on upper domatic number of graphs. , 1399; 5(2): 125-137. doi: 10.22049/cco.2019.26719.1136


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.