دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها69
تعداد مقالات555
تعداد مشاهده مقاله608,359
تعداد دریافت فایل اصل مقاله434,564
Reti, Tamas, Ali, Akbar. (1399). On the Variance-Type Graph Irregularity Measures. , 5(2), 169-178. doi: 10.22049/cco.2020.26701.1131
Tamas Reti; Akbar Ali. "On the Variance-Type Graph Irregularity Measures". , 5, 2, 1399, 169-178. doi: 10.22049/cco.2020.26701.1131
Reti, Tamas, Ali, Akbar. (1399). 'On the Variance-Type Graph Irregularity Measures', , 5(2), pp. 169-178. doi: 10.22049/cco.2020.26701.1131
Reti, Tamas, Ali, Akbar. On the Variance-Type Graph Irregularity Measures. , 1399; 5(2): 169-178. doi: 10.22049/cco.2020.26701.1131


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.