دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها77
تعداد مقالات707
تعداد مشاهده مقاله681,158
تعداد دریافت فایل اصل مقاله493,172
Amjadi, J., khoeilar, R., Alilou, A.. (1400). The annihilator-inclusion Ideal graph of a commutative ring. , 6(2), 231-248. doi: 10.22049/cco.2020.26752.1139
J. Amjadi; R. khoeilar; A. Alilou. "The annihilator-inclusion Ideal graph of a commutative ring". , 6, 2, 1400, 231-248. doi: 10.22049/cco.2020.26752.1139
Amjadi, J., khoeilar, R., Alilou, A.. (1400). 'The annihilator-inclusion Ideal graph of a commutative ring', , 6(2), pp. 231-248. doi: 10.22049/cco.2020.26752.1139
Amjadi, J., khoeilar, R., Alilou, A.. The annihilator-inclusion Ideal graph of a commutative ring. , 1400; 6(2): 231-248. doi: 10.22049/cco.2020.26752.1139


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.