دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,634
تعداد مشاهده مقاله1,887,443
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,747,861
Kumar, B. R. Srivatsa, Lim, Dongkyu, Rathie, Arjun K.. (1402). On several new closed-form evaluations for the generalized hypergeometric functions. , 8(4), 737-749. doi: 10.22049/cco.2022.27794.1355
B. R. Srivatsa Kumar; Dongkyu Lim; Arjun K. Rathie. "On several new closed-form evaluations for the generalized hypergeometric functions". , 8, 4, 1402, 737-749. doi: 10.22049/cco.2022.27794.1355
Kumar, B. R. Srivatsa, Lim, Dongkyu, Rathie, Arjun K.. (1402). 'On several new closed-form evaluations for the generalized hypergeometric functions', , 8(4), pp. 737-749. doi: 10.22049/cco.2022.27794.1355
Kumar, B. R. Srivatsa, Lim, Dongkyu, Rathie, Arjun K.. On several new closed-form evaluations for the generalized hypergeometric functions. , 1402; 8(4): 737-749. doi: 10.22049/cco.2022.27794.1355


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب