دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,140
Joseph, James, Joseph, Mayamma. (1402). Roman domination number of signed graphs. , 8(4), 759-766. doi: 10.22049/cco.2022.27733.1341
James Joseph; Mayamma Joseph. "Roman domination number of signed graphs". , 8, 4, 1402, 759-766. doi: 10.22049/cco.2022.27733.1341
Joseph, James, Joseph, Mayamma. (1402). 'Roman domination number of signed graphs', , 8(4), pp. 759-766. doi: 10.22049/cco.2022.27733.1341
Joseph, James, Joseph, Mayamma. Roman domination number of signed graphs. , 1402; 8(4): 759-766. doi: 10.22049/cco.2022.27733.1341


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب