دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,634
تعداد مشاهده مقاله1,890,683
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,750,076
Mirafzal, Seyed Morteza. (1403). Some algebraic properties of the subdivision graph of a graph. , 9(2), 297-307. doi: 10.22049/cco.2023.28270.1494
Seyed Morteza Mirafzal. "Some algebraic properties of the subdivision graph of a graph". , 9, 2, 1403, 297-307. doi: 10.22049/cco.2023.28270.1494
Mirafzal, Seyed Morteza. (1403). 'Some algebraic properties of the subdivision graph of a graph', , 9(2), pp. 297-307. doi: 10.22049/cco.2023.28270.1494
Mirafzal, Seyed Morteza. Some algebraic properties of the subdivision graph of a graph. , 1403; 9(2): 297-307. doi: 10.22049/cco.2023.28270.1494


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب