دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها113
تعداد مقالات1,289
تعداد مشاهده مقاله1,262,050
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,115,240
Prasad, Kalika, Mohanty, Ritanjali, Kumari, Munesh, Mahato, Hrishikesh. (1403). Some new families of generalized $k$-Leonardo and Gaussian Leonardo Numbers. , 9(3), 539-553. doi: 10.22049/cco.2023.28236.1485
Kalika Prasad; Ritanjali Mohanty; Munesh Kumari; Hrishikesh Mahato. "Some new families of generalized $k$-Leonardo and Gaussian Leonardo Numbers". , 9, 3, 1403, 539-553. doi: 10.22049/cco.2023.28236.1485
Prasad, Kalika, Mohanty, Ritanjali, Kumari, Munesh, Mahato, Hrishikesh. (1403). 'Some new families of generalized $k$-Leonardo and Gaussian Leonardo Numbers', , 9(3), pp. 539-553. doi: 10.22049/cco.2023.28236.1485
Prasad, Kalika, Mohanty, Ritanjali, Kumari, Munesh, Mahato, Hrishikesh. Some new families of generalized $k$-Leonardo and Gaussian Leonardo Numbers. , 1403; 9(3): 539-553. doi: 10.22049/cco.2023.28236.1485


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب