دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,138
Henning, Michael, Kaemawichanurat, Pawaton. (1404). Maximal outerplanar graphs with semipaired domination number double the domination number. , 11(1), 1-20. doi: 10.22049/cco.2024.28972.1801
Michael A. Henning; Pawaton Kaemawichanurat. "Maximal outerplanar graphs with semipaired domination number double the domination number". , 11, 1, 1404, 1-20. doi: 10.22049/cco.2024.28972.1801
Henning, Michael, Kaemawichanurat, Pawaton. (1404). 'Maximal outerplanar graphs with semipaired domination number double the domination number', , 11(1), pp. 1-20. doi: 10.22049/cco.2024.28972.1801
Henning, Michael, Kaemawichanurat, Pawaton. Maximal outerplanar graphs with semipaired domination number double the domination number. , 1404; 11(1): 1-20. doi: 10.22049/cco.2024.28972.1801


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب