دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,140
Sigarreta, Saylé, Cruz Suárez, Hugo, Torralbas Fitz, Sergio. (1405). Degree–based topological indices of a general random chain. , 11(3), 897-909. doi: 10.22049/cco.2024.30080.2301
Saylé Sigarreta; Hugo Cruz Suárez; Sergio Torralbas Fitz. "Degree–based topological indices of a general random chain". , 11, 3, 1405, 897-909. doi: 10.22049/cco.2024.30080.2301
Sigarreta, Saylé, Cruz Suárez, Hugo, Torralbas Fitz, Sergio. (1405). 'Degree–based topological indices of a general random chain', , 11(3), pp. 897-909. doi: 10.22049/cco.2024.30080.2301
Sigarreta, Saylé, Cruz Suárez, Hugo, Torralbas Fitz, Sergio. Degree–based topological indices of a general random chain. , 1405; 11(3): 897-909. doi: 10.22049/cco.2024.30080.2301


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب