دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,140
Habibi, Mohammad, Alidadi, Amene. (1405). Extremal Zagreb indices of a tree with given double Roman domination number. , 12(1), 1-16. doi: 10.22049/cco.2025.30411.2456
Mohammad Habibi; Amene Alidadi. "Extremal Zagreb indices of a tree with given double Roman domination number". , 12, 1, 1405, 1-16. doi: 10.22049/cco.2025.30411.2456
Habibi, Mohammad, Alidadi, Amene. (1405). 'Extremal Zagreb indices of a tree with given double Roman domination number', , 12(1), pp. 1-16. doi: 10.22049/cco.2025.30411.2456
Habibi, Mohammad, Alidadi, Amene. Extremal Zagreb indices of a tree with given double Roman domination number. , 1405; 12(1): 1-16. doi: 10.22049/cco.2025.30411.2456


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب