دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,140
Dobrynin, Andrey, Glebov, Aleksey. (1405). Coalition graphs of connected domination partitions in subcubic graphs. , 12(1), 17-32. doi: 10.22049/cco.2026.31013.2710
Andrey A. Dobrynin; Aleksey N. Glebov. "Coalition graphs of connected domination partitions in subcubic graphs". , 12, 1, 1405, 17-32. doi: 10.22049/cco.2026.31013.2710
Dobrynin, Andrey, Glebov, Aleksey. (1405). 'Coalition graphs of connected domination partitions in subcubic graphs', , 12(1), pp. 17-32. doi: 10.22049/cco.2026.31013.2710
Dobrynin, Andrey, Glebov, Aleksey. Coalition graphs of connected domination partitions in subcubic graphs. , 1405; 12(1): 17-32. doi: 10.22049/cco.2026.31013.2710


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب