دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها117
تعداد مقالات1,382
تعداد مشاهده مقاله1,391,770
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,361,045
Sreekumar, K.G., K, Manilal, Rajan, John. K.. (1402). 2S3 transformation for Dyadic fractions in the interval (0, 1). , 8(2), 411-421. doi: 10.22049/cco.2022.27502.1300
K.G. Sreekumar; Manilal K; John. K. Rajan. "2S3 transformation for Dyadic fractions in the interval (0, 1)". , 8, 2, 1402, 411-421. doi: 10.22049/cco.2022.27502.1300
Sreekumar, K.G., K, Manilal, Rajan, John. K.. (1402). '2S3 transformation for Dyadic fractions in the interval (0, 1)', , 8(2), pp. 411-421. doi: 10.22049/cco.2022.27502.1300
Sreekumar, K.G., K, Manilal, Rajan, John. K.. 2S3 transformation for Dyadic fractions in the interval (0, 1). , 1402; 8(2): 411-421. doi: 10.22049/cco.2022.27502.1300


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب