دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها117
تعداد مقالات1,382
تعداد مشاهده مقاله1,392,118
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,361,300
Senthilkumar, B., Chellali, M., Naresh Kumar, H., Yanamandram, V.. (1403). Graphs with unique minimum edge-vertex dominating sets. , 10(1), 99-109. doi: 10.22049/cco.2023.28605.1631
B. Senthilkumar; M. Chellali; H. Naresh Kumar; V. B. Yanamandram. "Graphs with unique minimum edge-vertex dominating sets". , 10, 1, 1403, 99-109. doi: 10.22049/cco.2023.28605.1631
Senthilkumar, B., Chellali, M., Naresh Kumar, H., Yanamandram, V.. (1403). 'Graphs with unique minimum edge-vertex dominating sets', , 10(1), pp. 99-109. doi: 10.22049/cco.2023.28605.1631
Senthilkumar, B., Chellali, M., Naresh Kumar, H., Yanamandram, V.. Graphs with unique minimum edge-vertex dominating sets. , 1403; 10(1): 99-109. doi: 10.22049/cco.2023.28605.1631


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب