دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها117
تعداد مقالات1,382
تعداد مشاهده مقاله1,392,118
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,361,300
Gharibbolooki, Zahra, Jafari, Sayyed Heidar. (1403). Finite Abelian Groups with Isomorphic Inclusion Graphs of Cyclic Subgroups. , 10(1), 165-180. doi: 10.22049/cco.2023.27806.1356
Zahra Gharibbolooki; Sayyed Heidar Jafari. "Finite Abelian Groups with Isomorphic Inclusion Graphs of Cyclic Subgroups". , 10, 1, 1403, 165-180. doi: 10.22049/cco.2023.27806.1356
Gharibbolooki, Zahra, Jafari, Sayyed Heidar. (1403). 'Finite Abelian Groups with Isomorphic Inclusion Graphs of Cyclic Subgroups', , 10(1), pp. 165-180. doi: 10.22049/cco.2023.27806.1356
Gharibbolooki, Zahra, Jafari, Sayyed Heidar. Finite Abelian Groups with Isomorphic Inclusion Graphs of Cyclic Subgroups. , 1403; 10(1): 165-180. doi: 10.22049/cco.2023.27806.1356


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب