دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها117
تعداد مقالات1,382
تعداد مشاهده مقاله1,392,120
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,361,300
Biswas, Bijon, Sen Gupta, Raibatak, Sen, Mridul Kanti, Kar, Sukhendu. (1403). The zero-divisor associate graph over a finite commutative ring. , 10(1), 232-243. doi: 10.22049/cco.2023.28488.1577
Bijon Biswas; Raibatak Sen Gupta; Mridul Kanti Sen; Sukhendu Kar. "The zero-divisor associate graph over a finite commutative ring". , 10, 1, 1403, 232-243. doi: 10.22049/cco.2023.28488.1577
Biswas, Bijon, Sen Gupta, Raibatak, Sen, Mridul Kanti, Kar, Sukhendu. (1403). 'The zero-divisor associate graph over a finite commutative ring', , 10(1), pp. 232-243. doi: 10.22049/cco.2023.28488.1577
Biswas, Bijon, Sen Gupta, Raibatak, Sen, Mridul Kanti, Kar, Sukhendu. The zero-divisor associate graph over a finite commutative ring. , 1403; 10(1): 232-243. doi: 10.22049/cco.2023.28488.1577


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب