دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها29
تعداد مقالات236
تعداد مشاهده مقاله213,490
تعداد دریافت فایل اصل مقاله139,965
Dettlaff, M., Kosari, S., Lemańska, M., Sheikholeslami, S.M.. (1395). The convex domination subdivision number of a graph. , 1(1), 43-56. doi: 10.22049/cco.2016.13544
M. Dettlaff; S. Kosari; M. Lemańska; S.M. Sheikholeslami. "The convex domination subdivision number of a graph". , 1, 1, 1395, 43-56. doi: 10.22049/cco.2016.13544
Dettlaff, M., Kosari, S., Lemańska, M., Sheikholeslami, S.M.. (1395). 'The convex domination subdivision number of a graph', , 1(1), pp. 43-56. doi: 10.22049/cco.2016.13544
Dettlaff, M., Kosari, S., Lemańska, M., Sheikholeslami, S.M.. The convex domination subdivision number of a graph. , 1395; 1(1): 43-56. doi: 10.22049/cco.2016.13544


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.