دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها31
تعداد مقالات244
تعداد مشاهده مقاله232,831
تعداد دریافت فایل اصل مقاله151,633
Volkmann, Lutz, Hong, Zhen-Mu. (1396). Sufficient conditions for maximally edge-connected and super-edge-connected. , 2(1), 35-41. doi: 10.22049/cco.2017.13594
Lutz Volkmann; Zhen-Mu Hong. "Sufficient conditions for maximally edge-connected and super-edge-connected". , 2, 1, 1396, 35-41. doi: 10.22049/cco.2017.13594
Volkmann, Lutz, Hong, Zhen-Mu. (1396). 'Sufficient conditions for maximally edge-connected and super-edge-connected', , 2(1), pp. 35-41. doi: 10.22049/cco.2017.13594
Volkmann, Lutz, Hong, Zhen-Mu. Sufficient conditions for maximally edge-connected and super-edge-connected. , 1396; 2(1): 35-41. doi: 10.22049/cco.2017.13594


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.