دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها29
تعداد مقالات236
تعداد مشاهده مقاله214,579
تعداد دریافت فایل اصل مقاله140,834
Gutman, Ivan, Naji, Ahmed, Soner, Nandappa. (1396). On leap Zagreb indices of graphs. , (), 99-117. doi: 10.22049/cco.2017.25949.1059
Ivan Gutman; Ahmed M Naji; Nandappa D Soner. "On leap Zagreb indices of graphs". , , , 1396, 99-117. doi: 10.22049/cco.2017.25949.1059
Gutman, Ivan, Naji, Ahmed, Soner, Nandappa. (1396). 'On leap Zagreb indices of graphs', , (), pp. 99-117. doi: 10.22049/cco.2017.25949.1059
Gutman, Ivan, Naji, Ahmed, Soner, Nandappa. On leap Zagreb indices of graphs. , 1396; (): 99-117. doi: 10.22049/cco.2017.25949.1059


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.