دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها59
تعداد مقالات437
تعداد مشاهده مقاله487,419
تعداد دریافت فایل اصل مقاله343,815
Vesel, Aleksander, Shao, Zehui, Deng, Fei, Li, Zepeng. (1396). Graceful labelings of the generalized Petersen graphs. , 2(2), 149-159. doi: 10.22049/cco.2017.25918.1055
Aleksander Vesel; Zehui Shao; Fei Deng; Zepeng Li. "Graceful labelings of the generalized Petersen graphs". , 2, 2, 1396, 149-159. doi: 10.22049/cco.2017.25918.1055
Vesel, Aleksander, Shao, Zehui, Deng, Fei, Li, Zepeng. (1396). 'Graceful labelings of the generalized Petersen graphs', , 2(2), pp. 149-159. doi: 10.22049/cco.2017.25918.1055
Vesel, Aleksander, Shao, Zehui, Deng, Fei, Li, Zepeng. Graceful labelings of the generalized Petersen graphs. , 1396; 2(2): 149-159. doi: 10.22049/cco.2017.25918.1055


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.