دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها47
تعداد مقالات315
تعداد مشاهده مقاله373,684
تعداد دریافت فایل اصل مقاله252,661
Krishnan, Selvakumar, P, Subbulakshmi. (1397). Classification of rings with toroidal annihilating-ideal graph. , 3(2), 93-119. doi: 10.22049/cco.2018.26060.1072
Selvakumar Krishnan; Subbulakshmi P. "Classification of rings with toroidal annihilating-ideal graph". , 3, 2, 1397, 93-119. doi: 10.22049/cco.2018.26060.1072
Krishnan, Selvakumar, P, Subbulakshmi. (1397). 'Classification of rings with toroidal annihilating-ideal graph', , 3(2), pp. 93-119. doi: 10.22049/cco.2018.26060.1072
Krishnan, Selvakumar, P, Subbulakshmi. Classification of rings with toroidal annihilating-ideal graph. , 1397; 3(2): 93-119. doi: 10.22049/cco.2018.26060.1072


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.