دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها55
تعداد مقالات379
تعداد مشاهده مقاله464,536
تعداد دریافت فایل اصل مقاله330,991
Chellali, M, Haynes, Teresa W., Hedetniemi, Stephen T.. (1398). k-Efficient partitions of graphs. , 4(2), 109-122. doi: 10.22049/cco.2019.26446.1112
M Chellali; Teresa W. Haynes; Stephen T. Hedetniemi. "k-Efficient partitions of graphs". , 4, 2, 1398, 109-122. doi: 10.22049/cco.2019.26446.1112
Chellali, M, Haynes, Teresa W., Hedetniemi, Stephen T.. (1398). 'k-Efficient partitions of graphs', , 4(2), pp. 109-122. doi: 10.22049/cco.2019.26446.1112
Chellali, M, Haynes, Teresa W., Hedetniemi, Stephen T.. k-Efficient partitions of graphs. , 1398; 4(2): 109-122. doi: 10.22049/cco.2019.26446.1112


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.