دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها69
تعداد مقالات555
تعداد مشاهده مقاله609,659
تعداد دریافت فایل اصل مقاله435,648
amjadi, Jafar. (1399). Total Roman domination subdivision number in graphs. , 5(2), 157-168. doi: 10.22049/cco.2020.26470.1117
Jafar amjadi. "Total Roman domination subdivision number in graphs". , 5, 2, 1399, 157-168. doi: 10.22049/cco.2020.26470.1117
amjadi, Jafar. (1399). 'Total Roman domination subdivision number in graphs', , 5(2), pp. 157-168. doi: 10.22049/cco.2020.26470.1117
amjadi, Jafar. Total Roman domination subdivision number in graphs. , 1399; 5(2): 157-168. doi: 10.22049/cco.2020.26470.1117


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.