دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,139
Du, Z., Jahanbai, A., Sheikholeslami, S. M.. (1400). Relationships between Randic index and other topological indices. , 6(1), 137-154. doi: 10.22049/cco.2020.26751.1138
Z. Du; A. Jahanbai; S. M. Sheikholeslami. "Relationships between Randic index and other topological indices". , 6, 1, 1400, 137-154. doi: 10.22049/cco.2020.26751.1138
Du, Z., Jahanbai, A., Sheikholeslami, S. M.. (1400). 'Relationships between Randic index and other topological indices', , 6(1), pp. 137-154. doi: 10.22049/cco.2020.26751.1138
Du, Z., Jahanbai, A., Sheikholeslami, S. M.. Relationships between Randic index and other topological indices. , 1400; 6(1): 137-154. doi: 10.22049/cco.2020.26751.1138


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب