دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها77
تعداد مقالات707
تعداد مشاهده مقاله680,935
تعداد دریافت فایل اصل مقاله492,954
Dayap, Jonecis, Alcantara, Richard, Anoos, Roma. (1399). Outer-weakly convex domination number of graphs. , 5(2), 207-215. doi: 10.22049/cco.2020.26871.1154
Jonecis A Dayap; Richard Alcantara; Roma Anoos. "Outer-weakly convex domination number of graphs". , 5, 2, 1399, 207-215. doi: 10.22049/cco.2020.26871.1154
Dayap, Jonecis, Alcantara, Richard, Anoos, Roma. (1399). 'Outer-weakly convex domination number of graphs', , 5(2), pp. 207-215. doi: 10.22049/cco.2020.26871.1154
Dayap, Jonecis, Alcantara, Richard, Anoos, Roma. Outer-weakly convex domination number of graphs. , 1399; 5(2): 207-215. doi: 10.22049/cco.2020.26871.1154


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.