دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها77
تعداد مقالات707
تعداد مشاهده مقاله680,939
تعداد دریافت فایل اصل مقاله492,958
Samuel, Libin, Joseph, Mayamma. (1400). The upper domatic number of powers of graphs. , 6(1), 53-65. doi: 10.22049/cco.2020.26913.1163
Libin Chacko Samuel; Mayamma Joseph. "The upper domatic number of powers of graphs". , 6, 1, 1400, 53-65. doi: 10.22049/cco.2020.26913.1163
Samuel, Libin, Joseph, Mayamma. (1400). 'The upper domatic number of powers of graphs', , 6(1), pp. 53-65. doi: 10.22049/cco.2020.26913.1163
Samuel, Libin, Joseph, Mayamma. The upper domatic number of powers of graphs. , 1400; 6(1): 53-65. doi: 10.22049/cco.2020.26913.1163


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.