دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات5
تعداد شماره‌ها113
تعداد مقالات1,289
تعداد مشاهده مقاله1,262,041
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,115,229
Mirhoseini, Seyed Hosein, Jafari Rad, Nader. (1403). On the Roman Domination Polynomials. , 9(3), 595-605. doi: 10.22049/cco.2023.28145.1456
Seyed Hosein Mirhoseini; Nader Jafari Rad. "On the Roman Domination Polynomials". , 9, 3, 1403, 595-605. doi: 10.22049/cco.2023.28145.1456
Mirhoseini, Seyed Hosein, Jafari Rad, Nader. (1403). 'On the Roman Domination Polynomials', , 9(3), pp. 595-605. doi: 10.22049/cco.2023.28145.1456
Mirhoseini, Seyed Hosein, Jafari Rad, Nader. On the Roman Domination Polynomials. , 1403; 9(3): 595-605. doi: 10.22049/cco.2023.28145.1456


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب