دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,631
تعداد مشاهده مقاله1,879,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,741,140
Oboudi, Mohammad Reza. (1405). Sombor index of product of graphs. , 12(1), 67-75. doi: 10.22049/cco.2025.30209.2360
Mohammad Reza Oboudi. "Sombor index of product of graphs". , 12, 1, 1405, 67-75. doi: 10.22049/cco.2025.30209.2360
Oboudi, Mohammad Reza. (1405). 'Sombor index of product of graphs', , 12(1), pp. 67-75. doi: 10.22049/cco.2025.30209.2360
Oboudi, Mohammad Reza. Sombor index of product of graphs. , 1405; 12(1): 67-75. doi: 10.22049/cco.2025.30209.2360


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب