دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 آمار

تعداد نشریات6
تعداد شماره‌ها131
تعداد مقالات1,634
تعداد مشاهده مقاله1,887,161
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,747,729
Shao, Zehui, Kosari, Saeed, Raman, Sundareswaran, Ganesan, Balaraman. (1405). A study on strong and geodetic domination integrity sets in graphs. , 12(1), 227-245. doi: 10.22049/cco.2025.30077.2300
Zehui Shao; Saeed Kosari; Sundareswaran Raman; Balaraman Ganesan. "A study on strong and geodetic domination integrity sets in graphs". , 12, 1, 1405, 227-245. doi: 10.22049/cco.2025.30077.2300
Shao, Zehui, Kosari, Saeed, Raman, Sundareswaran, Ganesan, Balaraman. (1405). 'A study on strong and geodetic domination integrity sets in graphs', , 12(1), pp. 227-245. doi: 10.22049/cco.2025.30077.2300
Shao, Zehui, Kosari, Saeed, Raman, Sundareswaran, Ganesan, Balaraman. A study on strong and geodetic domination integrity sets in graphs. , 1405; 12(1): 227-245. doi: 10.22049/cco.2025.30077.2300


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب